امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیزر موهای زائد بدن
#1
لیزر موهای زائد
با لیزر / دستگاههای مبتنی بر انرژی چه شرایطی درمان می شود؟
لیزر در کرج در کلینیک فوق تخصصی رویا با بهترین امکانات بنابراین با کلینیک رویا مراحل لیزر مو بدن خود را به پایان برسانید
موهای زائد یا ناخواسته یک مشکل شایع در هر دو جنس است. با گذشت زمان ، این مشکل از جهات مختلفی از جمله چیدن ، نخ ، اصلاح ، اصلاح و اپیلاسیون و الکترولیز برطرف شده است. اگرچه برای کنترل کوتاه مدت رشد مو موثر است ، اما اکثر این روش ها با درد قابل توجه و زمان طولانی درمان همراه است ، و باعث می شود آنها برای مناطق بزرگتر مانند تنه انسان نسبتاً غیر عملی باشند.
[تصویر:  %DB%B6%DB%B7%DB%B5%DB%B6.png]از چه دستگاه هایی برای درمان این بیماری استفاده می شود؟

برای اولین بار در اواسط دهه 1990 ، لیزر موهای زائد برای بیمارانی که به دنبال کاهش موهای ناخواسته هستند ، یک روش درمانی پذیرفته شده است و در بسیاری از بیماران بهبود کیفیت زندگی پیدا شده است. لیزرهایی که در حال حاضر برای از بین بردن مو استفاده می شوند شامل یاقوت در حالت طبیعی ، الکساندریت در حالت عادی ، دیود و نئودیمیم است: لیزرهای ایتریم-آلومینیوم-گارنت (Nd: YAG) و همچنین دستگاه های نور شدید پالس.
چه زمانی باید از لیزرها / دستگاههای مبتنی بر انرژی استفاده کرد؟
کلینیک زیبایی رویا مشاوره های رایگان و تخصصی در اختیار شما عزیزان قرار میدهد
اکثر روشهای لیزر با هدف برداشتن مو در هر دو جنس برای رشد بیش از حد پزشکی از نظر پزشکی انجام نمی شود بلکه برای موهای ناخواسته انجام می شود. ترجیحات بیمار ممکن است تحت تأثیر ادراکات اجتماعی یا شخصی از توزیع طبیعی و تراکم مو باشد. بنابراین ، درک صحیح از انتظارات خاص بیمار و توانایی های واقعی لیزر موهای زائد برای هر کسی که چنین روش هایی را انجام می دهد ، ضروری است.لیزر در کرج را به ما بسپارید
شرح درمان

مهم نیست که از کدام دستگاه لیزر یا نور استفاده شده باشد ، مفهوم نحوه کار با لیزر موهای زائد یکسان است - فوتوترمولیز انتخابی. "انتخابی" در مورد این روش درمانی به این معنی است که لیزرها نسبت به سایر موارد به شدت جذب می شوند. لیزرهایی که برای لیزر موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرند بطور خاص انتخاب می شوند زیرا طول موج آنها نسبت به سبک تر تیره تر از رنگ های تیره تر جذب می شود. این مفهوم در لیزر موهای زائد مورد سوء استفاده قرار می گیرد زیرا ملانین بیشتر در موها وجود دارد (رنگدانه تیره ای که به پوست و مو ما می بخشد) نسبت به پوست اطراف آن وجود دارد.
"فوتوترمولیز" اساساً به معنای استفاده از نور (عکس) برای ایجاد گرما (ترمو) برای از بین بردن سلول ها است. با عبور لیزر (یا نور در مورد Intense Pulsed Light یا IPL) بر روی پوست ، توسط تمام رنگدانه های موجود در پوست و مو جذب می شود. هرچه رنگدانه نور را جذب می کند ، آن انرژی نور را به انرژی گرما تغییر می دهد. هرچه رنگدانه بیشتر باشد گرما بیشتر تولید می شود. از آنجا که موهای تیره رنگ بیشتری نسبت به پوست اطراف دارند ، نور بیشتری جذب کرده و گرمای بیشتری نسبت به پوست اطراف ایجاد می کند. از آنجا که این گرما خیلی سریع ایجاد می شود ، تقریباً مانند یک موج شوک از ساقه مو بیرون می آید و با انجام این کار ، فولیکول مو را گرم می کند ، جایی که پاپیلا که تغذیه می کند و باعث رشد مو می شود. اگر به اندازه کافی گرما ایجاد شود ، می تواند سلول های موجود در فولیکول را از بین ببرد و از رشد مجدد مو جلوگیری کند.
[تصویر:  4343-705x302.jpg]
برای عملی شدن این مفهوم ، چند شرط وجود دارد که باید آنها را برآورده کنند:

   کاملاً واضح از توضیحات ، مو باید تیره باشد. اگر ملانین در مو وجود نداشته باشد ، به صورتی که سفید ، خاکستری یا بلوند باشد ، لیزر موهای زائد نمی تواند کار کند. حتی موهای قرمز نور را به خوبی جذب نمی کنند زیرا نوع متفاوتی از ملانین نسبت به موهای قهوه ای یا سیاه دارد. این همچنین بدان معنی است که موهای ضخیم تر (به دلیل اینکه بزرگتر هستند و ملانین بیشتری را در خود نگه می دارند) نسبت به موهای ریز بهتر درمان می شوند.
   مو باید در فولیکول مو باشد. اگر با اپیلاسیون ، موچین شدن ، نخ و غیره بیرون کشیده شود ، "کویل گرمایش" برای جذب انرژی نور و ایجاد گرما برای از بین بردن فولیکول وجود ندارد. از آنجا که فولیکول مو به خودی خود ملانین ندارد ، در حال حاضر هیچ راهی برای هدف قرار دادن مستقیم فولیکول ، فقط به صورت غیر مستقیم از طریق مو وجود ندارد.
برای مراجعه به کلینیک زیبایی رویا کلیک کنید   فقط درصد معینی از فولیکول های مو در هر زمان ممکن است از بین بروند ، زیرا موها باید در مرحله "آناژن" یا رشد ، یکی از سه مرحله از چرخه طبیعی تولید مو قرار بگیرند. قسمت های مختلف بدن در هر زمان یک بار تعداد موهای مختلفی را در مرحله "آناژن" دارند ، که پوست سر بالاترین میزان را دارد و حدود 70٪ موها به طور فعال رشد می کنند. در نتیجه ، چندین درمان ضروری است.
   در حالی که می توان تمام انواع پوست را درمان کرد (با توجه به لیزر مناسب) ، هر چه تفاوت رنگدانه بین پوست و مو بیشتر باشد ، به طور کلی نتیجه بهتر می شود. پوست فرد تیره تر می شود ، ملانین آنها بیشتر می شود و با استفاده از لیزر یا نور پوست شروع به گرمای بیشتر می کند. بنابراین افراد دارای پوست تیره باید در سطح انرژی پایینتری قرار بگیرند و اغلب برای دستیابی به موهای زائد نیاز به درمانهای بیشتری دارند.لیزر در کرج در کلینیک رویا با پزشک انجام میشود
میزان موفقیت / عوارض احتمالی

به طور کلی ، تلاش برای مرتبط کردن موهای زائد موثر با هدف قرار دادن چرخه های مختلف مو ، ناکام بوده است. تحقیقات بیشتر در این زمینه مورد نیاز است. در همین حال ، اکثر جلسات لیزر برای رفع موهای زائد در حال حاضر در فواصل 4 تا 8 هفته ای انجام می شود ، در صورت وجود موارد کوچک در مورد محل بدن. با این حال ، یک تفاوت آشکار در پاسخ به درمان با لیزر بر اساس محل وجود دارد. لب فوقانی ، چانه ، پوست سر و کمر عموماً با ضعیف ترین پاسخ همراه هستند ، در حالی که بقیه صورت ، سینه ، پاهای عقب و زیر بغل به طور معمول میزان ترخیص کالا از گمرک بالاتر را نشان می دهند.
[تصویر:  %DB%B4.jpg]
اکثر مطالعات منتشر شده با هر سیستم لیزر موهای زائد ، میزان پاسخ دهی را بین مناطق مختلف آناتومیک تفکیک نمی کنند. در یک مطالعه پوست غیر صورت مانند تنه میزان ترخیص کالا از گمرک نسبت به محل های صورت را هنگام درمان با لیزر Nd: YAG با پالس طولانی نشان داد. در مقابل ، افزایش متناقض در رشد مو ، یک عارضه نادر از بین بردن موهای زائد با لیزر است ، همچنین پس از برداشتن لیزر آلکساندریت ، لیزر روی تنه نیز گزارش شده است.
کلینیک زیبایی رویا با حذف موهای زاید بدن میتواند همراه همیشگی شما باشد
چه نتیجه ای باید از بیماران انتظار داشته باشد؟
به طور کلی ، اهداف لیزر موهای زائد باید واقع بینانه باشد. دیدن 100٪ ترخیص کلی کل موهای درمان شده در این منطقه بسیار نادر است. به طور کلی بیماران باید درک کنند که هدف از درمان کاهش میزان و ضخامت مو در محل های تحت درمان است. بیماران جوانتر نیز باید درک کنند که آنها به مدت چندین دهه به رشد موهای "جدید" ادامه خواهند داد. حتی بیماران مسن تر ، به ویژه مردانی که روی ناحیه پشتشان قرار دارند و خانمهایی که موهای صورت دارند ، از نظر ژنتیکی برنامه ریزی شده اند تا با گذشت زمان به فعال سازی فولیکول های جدید مو بپردازند. بنابراین نیاز به درمان مجدد دوره ای است.
برای لیزر در کرج تنها کافیست با ما در ارتباط باشید
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آخرین موضوع‌ها
بهترین لیزر موهای زائد در...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۵/۱۴
» پاسخ: 0
» بازدید: 9
بهداشت با لیزر موهای زائد...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۵/۰۹
» پاسخ: 0
» بازدید: 12
چاپ کاتالوگ در تهران
انجمن:
آخرین ارسال توسط: chapnita
۱۳۹۹/۰۴/۳۰
» پاسخ: 0
» بازدید: 22
لیزر موهای زائد
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۴/۲۶
» پاسخ: 0
» بازدید: 34
لیزر در کرج
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۴/۲۶
» پاسخ: 0
» بازدید: 36
لیزر موهای زائد بدن
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
» پاسخ: 0
» بازدید: 72
کلینیک زیبایی رویا در کرج
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۴/۰۴
» پاسخ: 0
» بازدید: 99
خرید خانه در کرج
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۳/۲۷
» پاسخ: 0
» بازدید: 104
لیزر در کرج
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۳/۱۲
» پاسخ: 0
» بازدید: 162
آسان گرفتن امتحان
انجمن:
آخرین ارسال توسط: 31693169
۱۳۹۹/۰۲/۱۶
» پاسخ: 2
» بازدید: 3204