امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید خانه در کرج
#1
املاک در کرج
مراجعه به بهترین املاک در کرج با کارشناسان و مشاوران با تجربه ی میکن ایوان مدائن با بهترین راهنمایی و صرف نمودن وقت برای به نتیجه رسیدن مشتریان در کمترین زمان
کارشناسان و مشاوران مسکن ایوان مدائن ارزش زیادی برای وقت و هزینه ی شما قائل هستند و تمام تلاش و توان خود را به کار گرفته اند تا بتوانند شما را به نتیجه ی مطلوبی برسانند برای این منظور میتوانید به مسکن ایوان مدائن واقع در جهانهشر کرج مراجعه نمایید.
یک مشاور املاک و متخصص در حوزه ی املاک میتواند شما را به نحو احسنت همراهی نماید و به نتیجه ی مطلوبی برساند در واقع مشاورین املاک تجربه ی گسترده ای در حوزه ی املاک و آپارتمان ها دارند بنابراین میتوانید با  مشاوران با تجربه و با انگیزه ی ما در ارتباط باشید تا به نحو احسنت همراهی شوید
با مراجعه به مسکن ایوان مدائن میتوانید سالها در آپارتمان مورد علاقه ی خود سکونت داشته باشید و مناسب ترین آپارتمان و فایل منطقه را برای سکونت انتخاب کنید تا کمترین مشکل را داشته باشید و از انتخاب خود خرسند باشید.
با مراجعه به مسکن ایوان مدائن میتوانید سالها موفقیت را به دست آورید مشاوره املاک در کرجبا ارائه ی فایل های متناسب با نیاز شما عزیزان میتواند شما را به نحو احسنت همراهی نماید
بهترین املاک در کرج
برای مراجعه به بهترین املاک در جهانشهر کرج میتوانید با مراجعه به مسکن ما بهترین و مناسب ترین فایل های منطقه را در زمان کوتاهی جویا شوید
بنابراین ما میتوانیم با تمام تلاش خود و معرفی بهترین املاک در کرج و بهترین مشاورین املاک در کرج را به شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید در مسیر موفقیت در حوزه ی امور ملکی خود گام بردارید.

مسکن ایوان مدائن
پاسخ
#2
خریدار اولین بار در خانه هیجان انگیز است! اما من می دانم که همچنین ممکن است طاقت فرسا باشد - به خصوص وقتی می بینید که خانه هایی با متوسط 250،000 دلار خریداری می شوند و خانه های موجود فقط در عرض سه هفته از بازار پرواز می کنند.
املاک در جهانشهر کرج

با روندهای املاک و مستغلات مانند آن ، ممکن است وسوسه شوید که خریدی تکان دهنده انجام دهید که می تواند به اهداف مالی شما آسیب برساند و شما را در پرداخت وام مسکن برای بازنشستگی متوقف کند. املاک در جهانشهر کرج

هیچ کس چنین چیزی را نمی خواهد! بچه ها به من اعتماد کنید ، ارزش این را دارد که به روش صحیح انجام دهید. و این به معنی خرید خانه ای است که شما آن را دوست دارید و به اهداف آینده شما آسیب نمی رساند.

شما ممکن است فکر کنید ، بله ، عالی خواهد بود ، راشل. اما حتی از کجا شروع کنم؟املاک در جهانشهر کرج

من خیلی خوشحالم که شما پرسیدید من 10 نکته برای خریداران اولین بار در خانه ارائه داده ام که آنها فرآیند خرید خانه را حل می کنند. امروز اینها را عملی کنید ، بنابراین خانه اول شما یک برکت است ، نه یک بار.املاک در جهانشهر کرج
نکات خریدار خانه برای اولین بار

   تمام بدهی ها را پرداخت کنید و صندوق اضطراری بسازید
   تعیین کنید که چقدر می توانید خانه خریداری کنید
   پیش پرداخت را پس انداز کنید
   صرفه جویی در هزینه های بسته شدن
   برای وام پیش تأیید شوید
   در محدوده قیمت خود خانه ای برای فروش پیدا کنید
   محله ها را برای بهترین جا تحقیق کنید
   در خانه های آزاد شرکت کنید و بلند مدت فکر کنید
   یک پیشنهاد رقابتی ارائه دهید (این در بودجه شماست!)
   برای بستن آماده شویداملاک در جهانشهر کرج

1. پرداخت تمام بدهی ها و ایجاد صندوق اضطراری

داشتن خانه گران است - بسیار گرانتر از اجاره ، حتی اگر پرداخت ماهانه خانه شما مشابه یا ارزان تر از مبلغ اجاره فعلی شما باشد. به این دلیل که وقتی صاحب خانه هستید ، تمام هزینه های نگهداری و نگهداری بر عهده شماست. و اینها می توانند سریع جمع شوند! بنابراین ، قبل از اینکه حتی به فکر خرید اولین خانه خود باشید ، مطمئن شوید که عاری از بدهی نیستید و یک صندوق اضطراری سه تا شش ماهه هزینه در محل خود دارید.
وقتی وارد خانه ای می شوید که هیچ پرداختی ندارد (علاوه بر وام مسکن) و صندوق اضطراری بزرگی در اختیار شما قرار می گیرد ، برای پرداخت هزینه های هنگفتی که ناگهان سر راهتان قرار می گیرد ، پول نقد خواهید داشت. شما قادر خواهید بود زندگی ای را که برای خود تنظیم کرده اید دوست داشته باشید زیرا استرس و نگرانی بخشی از این معادله نخواهد بود!املاک در جهانشهر کرج

حالا ، وقتی بدهی ندارید ، می خواهم بدون بدهی بمانید. بنابراین ، در حالی که مشغول خرید اولین خانه خود هستید و از تزئین و پر کردن آن با مبلمان جدید هیجان زده می شوید ، مراقب بودجه خود باشید.
املاک در جهانشهر کرج
هزینه کننده در من می داند که گفتن این آسان تر از انجام است. وقتی من و شوهرم ، وینستون ، به خانه اولمان نقل مکان کردیم ، دیدگاه های بسیاری نسبت به شکل ظاهری خانه ما داشتم! قبول این واقعیت که می توانم همزمان فقط یک اتاق را تزئین کنم برای من سخت بود. اما من می دانستم که اهداف مالی آینده ما مهمتر از این است که من تمام پس انداز خود را در فروشگاه های مبلمان و خانه صرف کنم.املاک در جهانشهر کرج

ممکن است برای مدتی اتاق خالی داشته باشید ، اما بودجه و آینده خود از شما تشکر می کند! و اگر فکر می کنید که فکر می کنید ، اوه ، من فقط آن را اعتباری قرار می دهم - همان جا متوقف شوید! بدهی گنگ است. بعلاوه ، گرفتن بدهی جدید در میانه خرید خانه می تواند تصویب شما برای رهن را به تأخیر بیندازد و شما را از این خانه مناسب بی بهره کند. این کار را نکن!
2. تعیین کنید که چقدر می توانید خانه خریداری کنیداملاک در جهانشهر کرج

قبل از اینکه از نظر عاطفی به یک خانه زیبا وصل شوید ، بودجه ماهانه خود را بررسی کنید تا مشخص کنید که چه مقدار خانه می توانید تهیه کنید. شما باید برای بودجه دیگر جای خود را در بودجه خود بگذارید ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که هزینه های ماهانه مسکن (شامل هزینه های HOA ، مالیات ، بیمه و غیره) بیش از 25٪ از حقوق ماهانه خانه شما نخواهد بود.
5. پیش پرداخت برای وام را دریافت کنید

پس از اطمینان از اینکه پول کافی برای پرداخت هزینه های بسته شدن و 20٪ از خانه خود پس انداز کرده اید ، آماده صحبت با 80٪ دیگر با وام دهنده وام هستید.

قبل از شروع جستجوی خانه ، شرایط لازم را برای دریافت وام کسب کرده و وقت اضافی را برای دریافت نامه پیش تأیید اختصاص دهید. Preapproval به فروشندگان نشان می دهد که شما یک خریدار جدی هستید ، و این یک روش عالی برای خریداران مسکن برای اولین بار در بازار رقابتی است.

برای دریافت پیش تأیید ، وام دهنده شما باید اطلاعات مالی شما (تأیید درآمد ، مالیات و غیره) را تأیید کرده و وام خود را برای پذیره نویسی مقدماتی ارائه دهد. اگر مانند من تدریس می کنید سبک زندگی بدون بدهی دارید ، ممکن است لازم باشد وام دهنده ای را پیدا کنید که به مالکیت خانه بدون بدهی اعتقاد داشته باشد و با خریداران اولین بار در خانه که امتیاز اعتباری ندارند کار کند.املاک در جهانشهر کرج
6. یک خانه برای فروش در محدوده قیمت خود پیدا کنیداملاک در جهانشهر کرج

طبق داده های اخیر گزارش شده توسط انجمن ملی معاملات ملکی (NAR) ، بیشتر خریداران یا خانه ای را که به صورت آنلاین خریداری کرده اند (50٪) یا از طریق یک مشاور املاک (28٪) پیدا کرده اند. 3 انجام هر دو شما را برای موفقیت آماده می کند!

خانه هایی را که دوست دارید به صورت آنلاین پیدا کنید و آنها را به آژانس املاک خود بفرستید تا آنها ایده خوبی از آنچه می خواهید پیدا کنند. سپس آنها می توانند با استفاده از یک سرویس لیست چندگانه (MLS) خانه هایی را پیدا کنند که مطابق با معیارهای شما باشد در مناطق مورد نظر شما.

MLS توسط متخصصین املاک ایجاد ، نگهداری و پرداخت می شود و واقعاً می تواند به خریداران اولین بار در خانه مانند شما کمک کند تا بزرگترین مجموعه املاک فروشی در بازار را مشاهده کنند. آژانسهای املاک و مستغلات همچنین تخصص ارزنده بازار را ارائه می دهند و می توانند به شما کمک کنند معاملات عالی در خانه ها را به محض ذکر شدن (یا قبل از آن) پیدا کنید.
7. محله ها را برای بهترین جا تحقیق کنید
املاک در جهانشهر کرج
بعد از اینکه در محدوده قیمت خود چند خانه برای فروش پیدا کردید ، مراقب باشید فقط براساس این ملک تصمیم نگیرید. طبق یک نظرسنجی NAR ، خریداران مسکن تمایل بیشتری به سازش در شرایط خانه (20٪) و اندازه (17٪) نسبت به کیفیت محله آن (6٪) و فاصله از مدرسه (2٪) دارند. اطمینان حاصل کنید که کیفیت همسایگی و موقعیت مکانی را در تصمیم گیری خود لحاظ می کنید.

از آژانس املاک و مستغلات خود در مورد نرخ جرم و کیفیت مدارس در اطراف محله های احتمالی خود اطلاعات بخواهید. زمان های رفت و آمد جدید خود را محاسبه کنید تا ببینید آیا قابل کنترل هستند. در زمانها و روزهای مختلف به محله بروید تا شرایط ترافیکی و میزان صدا را بررسی کنید و ببینید آیا مردم از بیرون بودن راحت هستند. فقط محله ای را انتخاب کنید که شما و خانواده از آن احساس خوبی داشته باشید.
8- در خانه های آزاد شرکت کنید و بلند مدت فکر کنید

هنگامی که محله ها را محدود کردید ، در چند خانه باز شرکت کنید. نگاهی به خانه های فروشی - حتی اگر برای شما مناسب نباشد - راهی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این منطقه است. وقتی سرانجام خانه ای را که دوست دارید پیدا کردید ، خواهید دانست که مکان شما با خانه های بهتر یا بدتر در آن محله مقایسه می شود.
املاک در جهانشهر کرج
وقتی نوبت به خرید می رسد ، یک استراتژی خوب یافتن مقرون به صرفه ترین خانه در بهترین محله است. اگر در پایین محدوده قیمت در محله خوب خرید کنید ، فضای بیشتری برای ساختن ارزش خانه خواهید داشت.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم شما خانه ای پیدا کرده اید که تنها خانه در آن بلوک است بدون کف چوب و صفحات میز گرانیت. اگر پول نقدی برای انجام آن به روزرسانی ها داشته باشید ، می توانید ارزش فوری به خانه خود اضافه کنید!
9. یک پیشنهاد رقابتی ارائه دهید (این در بودجه شماست!)املاک در جهانشهر کرج

بگذارید بگوییم خانه مورد نظر خود را پیدا کرده اید و می توانید از پس هزینه های آن برآیید. از آنجا که قبلاً برای دریافت وام تأیید شده اید ، آماده ارائه پیشنهاد هستید. اگر اولین بار خریدار خانه هستید ، ممکن است دشوار باشد که بدانید چه مبلغی باید ارائه دهید. آن وقت است که می توانید به تخصص آژانس املاک خود اعتماد کنید.

از نماینده خود بخواهید تا به شما کمک کند مطمئن شوید که پیشنهاد شما رقابتی است اما در بودجه و ارزش خانه نیز است. مراقب باشید پیشنهادی تکان دهنده و بالاتر از آن چیزی که توانایی پرداخت آن را دارید صرفاً برای ناک اوت کردن در رقابت ارائه ندهید. یک نامه شخصی ممکن است به شما کمک کند تا پیشنهاد شما در میان چندین پیشنهاد در بازار داغ برجسته شود.
10. برای بستن آماده شوید
املاک در جهانشهر کرج
هنگامی که فروشنده پیشنهاد شما را پذیرفت ، روند بسته شدن شروع می شود. با دانستن اینکه هنگام بستن در خانه چه انتظاری دارید ، کارها را به صورت روان ادامه دهید. روند بسته شدن به طور متوسط 43 روز طول می کشد ، که به شما زمان کافی برای مقابله با موارد بسته شده را می دهد. 5 یک آژانس املاک و مستغلات مراحل باقی مانده از بازرسی در منزل تا گام نهایی را برنامه ریزی می کند و آنها شما را در مورد مسدود کردن راه ها مطلع می کنند.

هنگامی که برای بسته شدن آماده می شوید ، اطمینان حاصل کنید که هر سندی را بخوانید و از بنگاه املاک خود بخواهید هر آنچه را که نمی فهمید - خصوصاً قبل از امضای قرارداد رسمی معامله در خانه - درباره آن توضیح دهد. این امضای شما در اسناد است ، بنابراین مسئولیت هر چیزی که امضا می کنید به عهده شما خواهد بود.
برای شروع آماده هستید؟املاک در جهانشهر کرج

اولین خانه شما یک خرید بزرگ است - شاید حتی بزرگترین خانه ای که تا به امروز در این زندگی ساخته اید. به همین دلیل ، نمی خواهید این موضوع را بهم بزنید. یک متخصص املاک و مستغلات با کمک به شما برای یافتن خانه ، مذاکره در مورد یک معامله و دیدن مراحل کار تا زمان بسته شدن ، وزن را از دوش شما برمی دارد.

آیا برای یافتن متخصصی که بتوانید با چنین خرید مهمی اعتماد کنید ، نیاز به کمک دارید؟ برنامه تأیید شده محلی (ELP) ما را بررسی کنید. ما فقط آژانسهای املاک و مستغلات را توصیه می کنیم که سالانه 35 معامله مسکن را تعطیل می کنند یا معاملات مسکن خود را بیش از 90 درصد نمایندگان بازار خود (در میان سایر مدارک) می بندند. اعتماد کنید ، این جوانب مثبت بهترین هستند! اکنون یک نماینده پیدا کنید!
املاک در جهانشهر کرج

راشل کروز یک ارتباط برقرار با تجربه و نویسنده پرفروش شماره 1 نیویورک تایمز است که به مردم کمک می کند روش مناسب اداره پول و دور ماندن از بدهی را بیاموزند. می توانید راشل را در YouTube ، Facebook یا rachelcruze.com دنبال کنید.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آخرین موضوع‌ها
تهیه مسکن و خرید آپارتمان
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
دیروز
» پاسخ: 0
» بازدید: 6
لیزر مو زائد
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
» پاسخ: 0
» بازدید: 10
خرید آپارتمان در جهانشهر ...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
» پاسخ: 0
» بازدید: 10
کلینیک لیزر مو زائد
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
» پاسخ: 0
» بازدید: 13
نحوه خرید آپارتمان
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
» پاسخ: 0
» بازدید: 12
آیا دوره های شما رو آموزش...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: nimakarimzadeh
۱۳۹۹/۰۶/۱۵
» پاسخ: 1
» بازدید: 297
خرید خانه در کرج
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۶/۱۵
» پاسخ: 1
» بازدید: 175
چاپ تراکت و کارت ویزیت در...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۶/۰۵
» پاسخ: 0
» بازدید: 45
مسکن و مردم
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۵/۲۹
» پاسخ: 1
» بازدید: 1843
لیزر مو در کرج
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۵/۲۷
» پاسخ: 0
» بازدید: 49