امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روسیه در منطقه
برای مهدی
روسیه.متحد یا دشمنی برای اینده

بنام الله

یکی از تحولات اخیر در منطقه ورود نیمه رسمی روسیه به جبهه های جنگ داخلی در سوریه است که لازم هست تذکراتی داده شود

اول اینکه طبق شعار ثابت و پرمحتوا و اینده نگر انقلاب که نه شرقی نه غربی

ما باید مراقب باشیم که دشمنی ما با امریکا و غرب منجر به دوستی ما با روسیه نگردد زیرا این کشور و هم پیمانان شانگهاییش در اینده از سرسخت ترین دشمنان دولت مهدوی خواهند بود

مقتضای زمان ایجاب کرده که روس ها برای حفظ منافعشان در جهان از دست امریکا و رقبای جهانیشان فعلا با ما و اسلام از در رفاقت و مدارا وارد شوند یادمان نرود در طول تاریخ این کشور چه بدی ها به اسلام و ایران نموده که قابل چشم پوشی نیست

گرچه دشمنی روس با امریکا موجب نزدیک شدن ان به ایران گردد اما قطعا هرگز دشمنی ما با امریکا نباید منجر به دوستی ما با روس گردد این یک اصل انقلابی است

دوستان دشمنان ما شاید دشمن ما باشند اما هرگز دشمنان دشمنان ما نمیتوانند دوستان ما باشند با این برداشت که ما یک دشمن مشترک داریم

دوست ما ملتها و دولت های ازاده هستند و یارو یاور ما الله و کرامات ائمه و علمای صالح و جوانان شجاع و مومن است

وظیفه ما این است که تا جایی که ممکن است مستقل از هر بیگانه ای در جریانات منطقه عمل کنیم و هرگز دست شراکت و اتحاد با روس ندهیم

متحدان ما هم کیشان و مقاومت مداران هستند انان که هدفشان با ما یکی است و ان انتظار فرج و توسعه اسلام ناب و قطع کردن دست قدرتهای مستکبر از مدیریت جهان

ما تحت قیومیت امام زمان هستیم ایشان بین ما و شاهد رفتارهای ما است پس مراقب باشیم تا بی بصیرتی و چشم داشت به منافع زود گذر دنیا باعث انحراف حرکت مهدوی انقلاب نگردد .

نابودی داعش و فرق این چنینی که امروزه بلای انان جهان را سیاه کرده و گروهی که پس از این خواهد امد تنها بدست مردان شیعه و لشکر خراسان میسر خواهد بود و این زمان خاص خود را دارد و پیش از این ما باید زیرکانه و مدبرانه فعالیت کنیم و به کمک ها و پشتیبانی های خود از مظلومین ادامه دهیم و وقتش که شد با اجازه امام زمان و رهبری ولایت و فرمکاندهی صالحانی که خواهند امد میدان نبرد را به قتل گاه منافقان تبدیل خواهیم کرد به امید ان روز

همچنین بدانید که روس ها هم متحمل شکست در این جریانات خواهند شد و در نهایت دست اتحاد انان با امریکا بر علیه ما خواهد بود این پیش بینی و علم غیب نیست بلکه واقع گرایی محض است

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 94 مهر 5 توسط فرزند دره کوچک
چه خوش است که یار مهدی باشم///هرلحظه سرقرارمهدی باشم///فرقی نکند برای من فرمانده///یارفتگرسپاه مهدی باشم///
پاسخ
بنام الله

ب راستی متحد مال در جهان امروز در عرصه های مختلف کدام جریان است جریان شانگهای یا اعتلاف غربی؟

ایا ائمه ما در این رابطه مارا هدایت کرده اند؟

امروزه که با چشم و سر شاهد متقارن شدن منافع ملی و منطقه ای خود با کشورهای عظو شانگهای هستسم ایا این تداخل منفعت میتواند جوازی برای اتحاد و همکاری با انان باشد؟

ایا ممکن نیست ما از چاله غرب فرار کرده به چاله روس و چین و هند گرفتار اییم؟

ایا در واقع این کشورها با ما مشترک المنافع هستند؟

اساسا هدف ما از برپایی نظام اسلامی چیست و ایا اهداف ما دنیایی و بر مبتنی بر مناسبات و معیارهای دنیای مدرن است یا نه؟

ایا پیش از این ائمه ما با چنین جریانی در طول رسالت خود روبه رو شده اند و ایا میتوان عدالت و حقانیت را و راه راست را از نحوه برخورد انان تجزیه و تحلیل کرد؟

چرا فرماندهان سپاه اسلام برای ضربه زدن به دشمن درجه یک ما متوسل به دشمن بعدی ما شده اند ؟ایا الله و ایمانشان انان را کفایت نمی کند/؟

اهای عزیزان پاسدار و اهای برنامه ریزان نظامی به الله قسم حتی با معیارهای دنیوی اتحاد و همکاری با روسیه برای ما موجب نکبت و گرفتاری است ایا شما بصیرن را گم کرده و با عقل خود که ناقص است رفتار می کنید در حالی که از تمام امور دنیا و دشمنانتان اطلاعات کافی ندارید؟

من دوست برادر و خادم شما هستم این راه غلط است از روس ها دور شوید و النان را به خودشان واگذارید ایا فراموش کرده اید که همین روس ها با همین ساختار و اندیشه کنونی اشان در قرون و دهه های گذشته چقدر خون برادران مسلمان شما را در منطقه ریختند در اذربایجان در ارمنستان در افغانستان ؟حالا چه جوری شما با انان همکاسه شدید ؟

ایا غلبه بر داعش و امریکا و عربستان ارزش این خفت را دارد این خفتی که در اسمان ناظر و شاهد ان هستند

دلیل دارم برایتان ایا امیرالمومنین حضرت علی ع در زمان شروع خلافت ابوبکر از طرف ابوسفیانیان تحریک به اتحاد و نبرد با ابوبکر و عمر نشده؟>

قطعا می توانست با اتحاد با انان پروند خلافت بکر را در نطفه بسوزاند اما او شرافت و شانش اینقدر پایین نبود که برای پیروزی زود هنگام زیر پرچمی واحد با منافقان و کفار برود و با انان متحد شود

بجایش صبر را برگزید و کار خودش را و وظیفه اسمانی خودش را انجام داد و هنوز هم تا پیروزی واقعی که همان تشکیل حکومت مهدوی است زمان مانده

ایا شما سربازان امام زمان نیستید؟

پس در زیر همان پرچم مقاومت بمانید و نه انرا با دیگران شریک شوید و نه دشمن و منافق را برای منافع زود گذر زیر ان ره دهید

این سعادت دنیا و اخرت شما است والسلام

نوشته شده در تاریخ پنج شنبه 94 مهر 23 توسط فرزند دره کوچک
چه خوش است که یار مهدی باشم///هرلحظه سرقرارمهدی باشم///فرقی نکند برای من فرمانده///یارفتگرسپاه مهدی باشم///
پاسخ
بنام الله

قابل توجه برخی مخطبان فهیم و باسوادم اینکه بنده از نظر اکادمیک دیپلم هم ندارم چه برسد به اینکه از سیاسیون باشم .نه من در هیچ حزب و جناحی نه عضوم نه فعالیت دارم و جز خودم با کسی داد و ستد سیاسی ندارم و مکن اصلا سیاسی نیستم بلکه از نظر من تمام مطالب و عقاید و نتیجه گیری های من مذهبی است و اینکه سیاست داخل در مذهب است نه مذهب داخل شده به سیاست

دوم اینکه من نه اخبار می اورم و نه در عالم الست هستم و نه از کشف و شهود بهره می برم بلکه تنها خادم کوی حضرت مهدی ام .اگر حسن نظر و رای ای در ما کسی به مناسبت حسن نظرش می بیند چیزی جز کرامت امام و الله نیست

سوم اینکه بنده تا پای جان بدون در نظر گرفتن انچه هستم وکی هستم ویا اینکه طرفم کیست و چه جایگاهی دارد صرفا با نگاه بر حق و عدالت در حد توان برای فرج و یاری امام ویارانش تلاش خواهم کرد

اما انچه من در رابطه با رفتارهای روسیه در مطالب پیشین اوردم نه نقل از کس و یا منبعی بوده و نه اخبار غیب بکله تنها نتیجه براورد وضعیت سیاسی منطقه و نگاه بی طرفانه خودم به مسائل و نتیجه گیری شخصی خودم هست و لازما برای هیچ کس نه حجت است و نه اجبار به راستی سنجی و برداشت برای همه ازاد است هرکس را الله عقلی داده اما دم خروس را باور کنیم یا لباس عروس

دم خروس این هست روسیه:ما از پشت به متحدانمان خنجر نخواهیم زد/ اعتلاف روسیه با محور مقاومت برای نشان دادن دروغین و ظعیف بودن اتحاد غربی هست/روسیه متحدان منطقه ای اش را می پسندد و اعتلاف غربی را باطل میداند . روسیه هزاران گاف چنینی داده اما حالا اینم لباس عروسش. اقا اول بعد از عملیات های مشکوک پاریس روی موشکهایش نام پاریس را مینویسد یعنی ای داعش ما داریم انتقام پاریس را می گیریم بعد جناب پوتین معصوم می اید تهران نزد رهبری دم از وفاداری اش با ایران می زند. سپس اولاند مظلوم می رود روسیه برای اتحاد با روسیه در جنگ با داعش با پوتین بزن وبرقص راه می اندازد

خدایش مگه ما خریم یا کودن که نفهمیم دارن چکار می کنند؟

روسیه اول با ما متحد شده در سوریه بعد فرانسه هم به این اتحاد وارد می کند حالا کسی هم خبر ندارد که فرانسه رهبر میدانی اعتلاف عربی و غربی در منطقه است

ایران که عمرا قصد وارد شدن به اعتلاف غربی را نداشت نهایتا ناخواسته عضو این اتحاد شده حالا این هم بماند که فردا روس ها کلی سر ما منت مکیگذارند ومارا بدهکار خود خواهند دانست واینکه فردا هر گندی در هرکجای جهان بزنند ما باید بجای دفاع از مظلومان سکوت کنیم و اینکه مجبور باشیم در اینده یا در هر جریانی با روسها متحد شویم ویا اگر نشویم انان ادعا کنند ایران بی وفایی کرده

من نمیدانم این سرداران کارکشته ما بر اساس چه منطقی به این نتیجه رسیده بودند که باید با روسیه همکاری کنند؟

در حالی که حتی از نظر میدانی هم دخالت روسیه نخواهد توانست از سقوط بشار جلوگیری کند زیرا این نسخه ای که غرب برای منطقه پیچیده حالا حالا ها به جلو حرکت خواهد کرد

از نظر من ما باید بدون اتحاد با هر قدرت جهانی وبا تکیه بر وحدت اسلامی با داعش و امثال ان مقابله و مبارزه کنیم اما باید فاتحه سوریه هم بخوانیم و خود را برای بعد از ان اماده کنیم که دیگر نه داعش بلکه بزرگتر ان را روبرو خواهیم دید سقوط بشار اسد به معنای فروپاشی نظام سیاسی سوریه خواهد بود و از دست دادن سوریه یعنی لبنان و عراق هم با بحران مواجه خواهند شد و بقیه داستان هم مشخص است

ما راهی جز مقاومت و اماده شدن برای یاری امام و یارانش نداریم سربلندی در انتظار فرج است

نوشته شده در تاریخ جمعه 94 آذر 6 توسط فرزند دره کوچک
پاسخ
سلام
دوست عزیز! البته نظر شما محترم... ولی وقتی قدرت تحلیل ندارید، مجبور نیستید بنویسید.
پاسخ
سوریه به نیابت از ما درحال جنگ است و خط مقدم ماست !!

واین جنگ برای کشو رما خیلی فراتر از آن چیزی که تصورش هم بتوان کردمهم است

در این عرصه اگر کسی هم خواهان کمک باشد حتما از آن کمک گرفته خواهد شد .اگر اخبار رو به پیگری کرده باشیم متوجه کمک های نظامی روسیه خواهیم شد .
ابعاد این جنگ انقدر گسترده است و جنگی درونی است که تا 5 ساله جز ویزانی چیزی برجا نگذاشته است و داعشیان هم به شدت مورد حمایت کشوره های غربی است اصلا دست نشانده همان هاست
از پیشرفته ترین خدمات جنگی تعذیه میشن .بناربراین حمایت روسیه برای ما کمکی بسیار خوب خواهد بود
و این متقاعد کردن روس به اسانی بدست نیامده .البته درسته کشورهای مادیگرا تا جایی منافعی براشون نباشه وارد عمل نمیشوند .حتما برای روس هم منافعی دارد ولی چیزی که مورد اهمیت است نجات کشوری دوست و بردار!
[تصویر:  Besmelah2.png]
پاسخ
بنام الله
جواب اول اینکه اینده نشان خواهد داد تحلیل یعنی چه و دیدگاه و تحقیق و اینده نگری چیست . دوم اینکه روسیه در طول تاریخ و هم اکنون جزو کشورهای مستکبر و طاغوتی بوده و هم اکنونم بر کسی پوشیده نیست که سیستم سیاسی کمونیستی این کشور تا چه اندازه با اسلام دشمنی دارد و بعد اینکه دست روس ها بیشتر از امریکایی ها به خون مسلمانان و فارسی زبانان اغشته است و همچنین اینکه

روسها نیتی جز تعمین منافع مستکبری خود و عرض اندام در مقابل غرب ندارند و سوریه و منطقه را به عرصه زورازمایی نمایشی خود گیر اورده اند و علاوه بر ان تلاقی مقطعی برخی منافع بین ایران و روسیه نمیتوان دلیل رفاقت و دوستی باشد و اینکه یک مرد مسلمان هرگز به دشمنان خود با خوش بینی نمینگرد و همیشه انان را با چشم شک و بی اعتمادی مینگرد تا غافلگیر نشود و جناب اقای احمد خانی نه شرقی و نه غربی ایا این شعار از ارمان ها و اصولهای ممتاز انقلاب 57 نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما خوب میدانید روس ها با چین و کره شمالی و هند که هر سه از غیر مذهبی ترین حکومت های و جمعیت ها هستند متحد است ؟ هندی که مرکز بت پرستی و چینی که شدیدا غیر اسلامی و کره ای که دارای طاغوتی ترین حکومت مدرن است. فرق اینها با بلوک غربی و عربی در چیست؟ به من جواب بده اگر با اتحاد با کفار و مشرکان می شد دنیا را نجات داد پس هزار و اندی مظلومیت امام ایا کار بی هوده ای نبوده ایا امام علی نمیتوانست با ابوسفیان بر علیه ابوبکر و عمر شورش کند ایا امام حسین نمیتوانست با عقب نشینی از حق و عدالت با متحد شدن با برخی اصحاب از واقعه جلوگیری کند؟ ایا امام صادق نمیتوانست با عباسیون معامله کند؟ یا ایا امام رضا نمیتوانست با مامون مدارا نماید ؟ ائمه از خیلی ها میتوانستند کمکهای نظامیومالی دریافت کنند اما زیر بار این خفت نرفتند چرا؟ زیرا هدف و نیت باید خالص باشد و هر پیروزی به هر قیمتی نمی ارزد
اگر قرار بر منافع ملی و دنیوی باشد که نفع امریکا و اسرائیل برای ما در مقابل اعراب بسیار بیشتر و فراتر از حد است پس دشمنی ما با غرب سر چیست ایا جز بر سر باورهای مذهبی و اعتقادی ؟
ایا شما فکر کردید وظیفه حکومت ما دفاع از مرزها و ایران زمینو ایرانیان است؟ که این اوج بی شرافتی نسبت به ائمه خواهد بود زیرا وظیفه ما به عنوان یک مسلمان طبق قران و سیره معصومین کاملا مشخص است یک مسلمان هرگز خود را وابسطه به قومو کشور و زبان نمیداند بلکه در نگاه او زمین یک کشور و همه انسانها اقوام و هستند و زبان همه زبان اخلاق و انسانیت است برای حفظ اسلام ایران را هم میتواند فدا کند مادر و فرزند را هم فدا می کند. روسیه همان مار خوش خط وخالی می باشد که وارد لباس ما شده
اگر روسیه در تقابل با غرب و متحد ما می باشد چرا روی رگ اعصاب غربی حرکت می کند ؟ موشکش حامل نام پاریس است و برای اتحاد با فرانسه چانه زنی می کند ؟ به نظر شما هواپیمای روسیه را انکارا سر از خود سرنگون کرده یا فریب غرب را خورده وقتی با فرمان ناتو اینکار را میکند و سپس روسیه خیلی خونسرد رفتار میکند و ترکیه را زیر بار تحریم ها و تنبیح ها مالی قرار میدهد ایا این نمایش واضح نیست که غرب به واسطه فتنه و عملیات روسیه اقدام به تنبیه ترکیه کرده تا هم ترکیه را وادار به کوتاه امدن از سیاست یکجانبه اش در منطقه کند و هم همچنان به عنوان یک شریک بتواند ان را برای خود نگه دارد زیرا ترکیه در سال اخیر شدیدا خارج از برنامه غرب در منطقه رفتار کردهو باید تنبیه میشد و این جریان زدن بمب افکن روس فقط خوراک این فتنه بوده/
فردا پس فردا هم نوبت عربستان است تا تنبیه شود تا از مسیر نقشه پیچیده غرب و شرق برای منطقه از این بیشتر منحرف نشود /
عزیزان این بازی ابلیس است غرب و شرق را اداره می کند به واسطه خادمانش . تا کی سر زیر برف نگه داریم و طبق معیارهایی که خود انان ساخته اند تحلیل و تفسیر کنیم و هر روز در دام انان فروتر رویم؟ الله و اعلم اما اینده همهچیز را ثابت خواهد کرد که کی درست می بیند و کی عینک ساخت بیگانه بر چشم گذاشته
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آخرین موضوع‌ها
گناهی که با سرعت 120 از ک...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: mithra
۱۳۹۸/۰۳/۳۱
» پاسخ: 1
» بازدید: 1767
یک روز خانواده مهدوی باید...
انجمن: