امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گريه پيامبر(ص) از عذاب زنان
#1
[تصویر:  420869_343.jpg]

از اميرالمؤمنين (علیه السلام) نقل شده است كه فرموده : من و فاطمه(سلام الله علیها)بر پيامبر اكرم(صلی الله علیه وآله وسلم) وارد شديم و ديديم كه بشدت گريه مي كنند ، عرض كردم : پدرومادرم فداي تو باد اي رسول خدا چرا گريه مي كني ؟ رسول خدا فرمود : اي علي، درآن شبي كه مرا به معراج به آسمان بردند ، زنهايي از امت خود در عذاب سختي مشاهده نمودم و از وضعيت آنها ملول و ناراحت شدم و اينك از شدت عذابي كه
بر آنها ديده ام به گريه افتادم .
- زني را ديدم كه به موي سرش در دوزخ آويزان بود ، و مخ و مغز سر او به جوشش و غليان در آمده بود و آن زني است كه موي خود را از نامحرم نمي پوشاند.
- زني را ديدم كه با زبان خود آويزان بود وحميم و آب داغ جهنم در حلقوم او فرو مي ريخت و آن زني است كه شوهر خود را اذيت مي كند .(با تحقيرومنت گذاشتن ، بدزباني ، عصبانيت ، اطاعت نكردن)
- زني راديدم كه به پستان خود آويزان بود آن زني است كه از رفتن به فراش وبستر شوهر خود خودداري مي كند.
- زني را ديدم كه خودش گوشت تن خود را مي خورد و آتش از زيرش افروخته مي شد ، آن زني است كه بدن خود را براي نامحرم زينت مي كند .
- زني را ديدم كه دوپايش را به دو دستش بسته بود و مارها و عقرب ها بر او مسلط بودند و آن زني است كه آب وضوي او كثيف است و لباسش كثيف است و از جنابت و حيض ، غسل نمي كند و خود را پاكيزه نمي دارد و نماز را سبك ميشمارد.
- زني را ديدم كور و كر و لال و در صندوقي از آتش بود و مغز سرش از سوراخ بيني اش خارج مي شد و بدن او از مرض پيسي و مرض خوره تكه تكه شده بود آن زني است كه از زنا بچه دار مي شود و آن بچه را به شوهرش نسبت مي دهد.
- زني را ديدم كه به دوپايش در تنوري از آتش آويزان بود . آن زني است كه بدون اجازه شوهرش از خانه بيرون مي رود.
- زني را ديدم كه پوست بدن خود را از جلو و از عقب با قيچي هايي از آتش مي بريد . آن زني است كه خود را بر مردان عرضه مي دارد.
- زني را ديدم كه صورتش و دو دستش را در آتش مي سوخت و خود امعاء وروده هاي خود را مي خورد.آن زني است كه واسطه عمل نامشروع بين مردو زن ديگري مي گردد.
- زني را ديدم كه سرش سر خوك و بدنش خر بود و در هزار هزار گونه عذاب فرورفته بود . آن زني است كه سخن چيني مي كند و دروغ زن و دروغ پرداز است .
- زني را ديدم كه شكل سگ بود و آتش از دبرش(عقبش) داخل مي شد و از دهانش خارج مي شد و ملائك عذاب سر او و بدن او را با گرزهاي آتشين مي زدند. آن زن آوازه خواني است كه در مجالس آوازخواني و ماتم خواني، آواز مي‌خواند و نيز حسادت مي‌ورزد.
سپس رسول اكرم (صل الله عليه و آله) فرمودند
"ويل لأمرة أغضبت زوجها و طوبي لأمرة رضي عنها زوجها"
واي بر زني كه همسر خود را خشمگين سازد و خوشا به حال زني كه همسرش از وي راضي باشد.
تمام اعمال جوارحي و رفتارهايي كه از انسان صادر مي‌شود و همه اعمال جوانحي، از عقايد نيات و ملكات نفساني و اخلاقي كه قلب و روح آدمي كسب مي‌كنند، يك حقيقت باطني دارند كه در عالم برزخ و آخرت به شكل كامل‌تر و جزاي متناسب با آن دو جهان ظهور پيدا مي‌كنند كه به آن تمثل يا تجسم اعمال مي‌گويند. يعني اگر اعمال نيك و صالح باشند به شكل چهره‌هاي بسيار زيبا و نوراني و معطر در قبر تجسم پيدا مي‌كنند و انسان تا قيامت با آنها مأنوس خواهد بود و از وحشت تنهايي و ظلمت قبر نجات مي‌يابد و اگر زشت و ناصالح باشد، به شكل عذاب و موجودات حيواني بسيار زشت و كريه و متعفن ظهور پيدا مي‌كنند و انسان در سايه‌ي آنها در وحشت و عذاب سختي به سر مي‌برد و يك باطن عقلي در قيامت در سيماي بهشت و جهنم ظهور و تجسم مي‌يابد، اعمال آدمي هم چون بذرهايي كه در دل خاك افشانده و پس از رشد و نمو به صورت خوشه‌هايي از دانه‌هاي بسيار برداشت مي‌كند. اعمالي كه انسان در اين عالم براي خود كشت مي‌كند در سراي ديگر بصورت پرورش يافته با تكثير زياد و تغييرات هماهنگ با آن جهان به انسان باز مي‌گردد .
دیده ای خواهم که باشد شه شناس

تاشناسد شه رادرهر لباس
[تصویر:  -%D8%B7%D8%A7%D9%88%D9%88%D8%B3-%D8%A7%D...%D9%87.gif][align=center]
پاسخ
#2
ممنون از مطالب خوبتون
مسکن ایوان مدائن
مشاور املاک مزرعه سبزخرید و فروش باغ و باغچه و ویلا در کوهسار و کردان کرج
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آخرین موضوع‌ها
Free cam2cam sex
انجمن:
آخرین ارسال توسط: andreacen
۱۳۹۹/۰۹/۱۰
» پاسخ: 0
» بازدید: 7
لیزر مو در کرج
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۸/۲۵
» پاسخ: 0
» بازدید: 34
مشاوره ازدواج و خانواده
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۸/۲۵
» پاسخ: 0
» بازدید: 36
لیزر موهای زائد در کرج
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۸/۲۱
» پاسخ: 0
» بازدید: 50
زندگی بهتر با مشاوره ازدو...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۸/۲۱
» پاسخ: 2
» بازدید: 423
خرید و اجاره خانه با قیمت...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۸/۲۰
» پاسخ: 1
» بازدید: 72
خانواده مطلوب مهدوی
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
» پاسخ: 1
» بازدید: 1636
پدر و مادری 30 ساله با هش...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
» پاسخ: 11
» بازدید: 12098
صرفا جهت تامل
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
» پاسخ: 2
» بازدید: 2624
گريه پيامبر(ص) از عذاب زن...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
» پاسخ: 1
» بازدید: 1853