امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کشتی جنگی
#1
فیلم کشتی جنگی محصول 2013در این فیلم باز هم همان خط قدیمی هالیوود دنبال میشود باز هم از اسمان موجوداتی انسان نما با وسایل و سلاح های کشتار جمعی به زمین حمله میکنند که در جبهه مقدم این جنگ ارتش امریکا و متحدانش طلایه داران نجات بشریتند/این موجودات انسان نماهای فاقد رحم و احساس معرفی می شوند که به مانند یک روبات تنها به تکلیفشان که نابودی زمین است عمل می کنند در این فیلم ارتش بیگانگان علارغم تمام قدرت و توان نظامی که دارد دارای نقاط ظعف بسیار است تا حدی که باز هم گروه کوچکی از سربازان به ظاهر ناتوان امریکایی به رهبری یک ابر قهرمان از پس انان بر می اید وزمین را نجات میدهد و جالب اینکه در یک صحنه کلیشه ای بهترین پاداش برای این ابر قهرمان بدست اوردن یک زن زیباست که این خود نیاز به برسی دارد که پشت این صحنه ها چه اندیشه ای تبلیغ می شود/در این فیلم باز هم اسمان در نقش محلی برای ورود بیگانگان و نابودگران عمل می کند در اینگونه از فیلم ها توجه کنید که دشمنان انسان چه مشخصه ای دارنداهل اسمانند2سلاح های ویرانگر و ناشناخته دارند3بیگانگان با دست کاری میدانهای مغناطیسی تمام ارتباطات مدرن رو.ی کره زمین را از کار می اندازند4دشمنان انسان وبشر می توانند هر ارتشی را فلج کنند به نوعی که قادر به استفاده از سلاح های خود نباشند/حالا خودتان این موارد رابا احادث خودمان مقایسه کنید1اهل اسمان از یاران اما زمانند2رجعت(مردگانی که زنده می شوند3در اخرالزمان تمام سلاح های کفار از کار خواهند افتاد ووووشما قضاوت کنید ایا جز ما کسی میتواند دشمنان مطرح در فیلم های هالیوود برای بشریت باشد؟
چه خوش است که یار مهدی باشم///هرلحظه سرقرارمهدی باشم///فرقی نکند برای من فرمانده///یارفتگرسپاه مهدی باشم///
پاسخ
#2
نقد مختصر ومفیدی فرمودید . از شما متشکریم
[تصویر:  Besmelah2.png]
پاسخ
#3
ضد حمله
در برابر تهاجم فرهنگی چه کنیم؟

[تصویر:  13920927022f6af4.jpg]

گزیده ی سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد تهاجم فرهنگی


الان، يك كارزار فكرى و فرهنگى و سياسى در جريان است. هر كس بتواند بر اين صحنه‌ى كارزار و نبرد تسلط پيدا كند، خبرها را بفهمد، احاطه‌ى ذهنى داشته باشد و يك نگاه به صحنه بيندازد، برايش مسلّم خواهد شد كه الان دشمن از طرق فرهنگى، بيشترين فشار خود را وارد مى‌آورد.

نبرد فرهنگى را با مقابله‌ى به‌مثل مى‌شود پاسخ داد. كار فرهنگى و هجوم فرهنگى را با تفنگ نمى‌شود جواب داد. تفنگ او، قلم است.

خب در مقابل اينها بايد چه‌كار كرد؟ در مقابل اينها دو چيز لازم است: يكى كار، يكى ابتكار؛ اين دو كار و اين دو نقطه‌ى مهم را بايد در نظر داشت‌؛ بايد كار كنيم، كار هم بايد كار ابتكارى باشد. البتّه در اين مورد مسئوليّت صداوسيما خيلى سنگين است، مسئوليّت وزارت ارشاد خيلى سنگين است. من به جناب آقاى جنّتى هم به‌نظرم گفتم اين را، يكى از كارهاى ما توليد كتاب است، ترجمه‌ى كتاب است‌.

خب اين‌كار را شما هم بايد بكنيد؛ كتاب ترجمه كنيد، كتاب توليد كنيد، فيلم توليد كنيد. ما امروز ظرفيّت ساخت فيلممان بحمدالله بالا است. من به آقاى دكتر روحانى - همين تازگى، چند وقت پيش - عرض كردم يك فيلمى را من ديدم؛ حقّاً و انصافاً از لحاظ اُسلوب و خوش‌ساختى و سبك كار شبيه فيلمهاى خوب هاليوود. اين مهم است كه ما الان اين ظرفيّت را داريم در كشور [كه‌] ميتواند پيام‌رسانى كند، ميتواند حرفهاى درست را منتقل بكند. فيلم هم چيز جذّابى است؛ سينما خيلى عنصر جذّابى است، رسانه‌ى فوق‌العاده‌اى است، يعنى واقعاً الان هيچ‌چيزى مثل سينما نيست از لحاظ اثرگذارى؛ خب روى اين زمينه كار بكنيد؛ كارهاى ابتكارى بكنيد؛ اسباب‌بازى همين‌جور، بازىِ رايانه‌اى همين‌جور، عروسك همين‌جور، اينها چيزهايى است كه لازم است.-------------------------------------------------------------------------------
دریافت فایل صوتی ضد حمله
پاسخ
#4
اشلونکمl
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آخرین موضوع‌ها
بهترین لیزر موهای زائد در...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۵/۱۴
» پاسخ: 0
» بازدید: 9
بهداشت با لیزر موهای زائد...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۵/۰۹
» پاسخ: 0
» بازدید: 12
چاپ کاتالوگ در تهران
انجمن:
آخرین ارسال توسط: chapnita
۱۳۹۹/۰۴/۳۰
» پاسخ: 0
» بازدید: 22
لیزر موهای زائد
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۴/۲۶
» پاسخ: 0
» بازدید: 34
لیزر در کرج
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۴/۲۶
» پاسخ: 0
» بازدید: 36
لیزر موهای زائد بدن
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
» پاسخ: 0
» بازدید: 73
کلینیک زیبایی رویا در کرج
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۴/۰۴
» پاسخ: 0
» بازدید: 99
خرید خانه در کرج
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۳/۲۷
» پاسخ: 0
» بازدید: 104
لیزر در کرج
انجمن:
آخرین ارسال توسط: beautifulroya
۱۳۹۹/۰۳/۱۲
» پاسخ: 0
» بازدید: 162
آسان گرفتن امتحان
انجمن:
آخرین ارسال توسط: 31693169
۱۳۹۹/۰۲/۱۶
» پاسخ: 2
» بازدید: 3204