امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با این روش معنای سوره حمد به کلی عوض میشود...
[تصویر:  siZsum_535.jpg]

نقل شده است علامه عسکری، پس از اثبات صحت این روش معنای آیه هفت سوره حمد، به آیت الله خزعلی می گویند: تا آخر عمر در نمازهایم دعایت می کنم.
پاسخ
ایا کعنعبدوایاکعنستعین/اهدناالصراط المستقیم(پس ما فقط از الله یاری میطلبیم تا مارا به راه راست هدایت کند و در ادامه سوره راه راست راه معصوم است ونه راه گمراهان)تذکر که اینجانب قران پژوه نمیباشم و رو خوانی قران راهم با ایراد انجام میدهد کسی فکر نکند ما ادعایی ارائه میدهیم اما هر عقل متامل وبابینشی به سادگی راه حق را میابد و این عنایت الله به وفاداری بنه اش میباشد
پاسخ
(۱۳۹۲/۰۴/۱۹، ۰۳:۴۸ ب.ظ)3319938126 نوشته است: [تصویر:  siZsum_535.jpg]

نقل شده است علامه عسکری، پس از اثبات صحت این روش معنای آیه هفت سوره حمد، به آیت الله خزعلی می گویند: تا آخر عمر در نمازهایم دعایت می کنم.

ممکنه منبع و سند محکمی ارائه کنید.
پاسخ
بنام الله/// در مطلب اصلی امده که معنای ایه هفت میشود )(راه کسانی که بدانها نعمت داده ای و نه گمراه توانند و نه مورد خشم) خوب این معنا دلالت میکند بر عصمت همانا نعمت عصمت است و معصوم نه گمراه تواند و نه مورد خشم من هم همین مطلب را روشنتر بیان نمودم. پس سند محکمی جز خود اصل مطلب که بدان پاسخ دادم چه میتواند باشد اگر منظور ایات 4و5است که با حساب معنای ایه هفتی که شما ارائه دادید جز اینکه معنای ان میشود که ما از خدامیخاهیم تا مارا به راه راست هدایت کند چه میتواند باشد وان راه راست هم که راه عصمت است که شامل ائمه میشود.پس رهروی و توسل به معصومین در این سوره اثبات میشود اگر قانع نشدید من که گفتم تخصصی ندارم که هیچ حتی دیپلم هم ندارم انچه خدادر فهم من قرارداده این است و الله از هرکس بقدر توانش میپذیرد تا جایی که قصد زرنگی و دور زدن الله را نداشته باشد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آخرین موضوع‌ها
گناهی که با سرعت 120 از ک...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: mithra
۱۳۹۸/۰۳/۳۱
» پاسخ: 1
» بازدید: 1767
یک روز خانواده مهدوی باید...
انجمن: