آخرین موضوع‌ها
Free cam2cam sex
انجمن:
آخرین ارسال توسط: andreacen
۱۳۹۹/۰۹/۱۰
» پاسخ: 0
» بازدید: 7
لیزر مو در کرج
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۸/۲۵
» پاسخ: 0
» بازدید: 34
مشاوره ازدواج و خانواده
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۸/۲۵
» پاسخ: 0
» بازدید: 36
لیزر موهای زائد در کرج
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۸/۲۱
» پاسخ: 0
» بازدید: 50
زندگی بهتر با مشاوره ازدو...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۸/۲۱
» پاسخ: 2
» بازدید: 423
خرید و اجاره خانه با قیمت...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۸/۲۰
» پاسخ: 1
» بازدید: 72
خانواده مطلوب مهدوی
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
» پاسخ: 1
» بازدید: 1636
پدر و مادری 30 ساله با هش...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
» پاسخ: 11
» بازدید: 12098
صرفا جهت تامل
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
» پاسخ: 2
» بازدید: 2624
گريه پيامبر(ص) از عذاب زن...
انجمن:
آخرین ارسال توسط: khonehman
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
» پاسخ: 1
» بازدید: 1854

 
  Free cam2cam sex
ارسال کننده: andreacen - ۱۳۹۹/۰۹/۱۰، ۰۵:۰۲ ق.ظ - انجمن: تالار گفتگو چیست؟ - بدون پاسخ

Hey.
I am looking for a man for permanent sex!
Register on the site https://bit.ly/3mdiDzz My nickname is Stella2020 I'll write you myself. I kiss you!
Always wet Smile
][تصویر:  8.jpg]

چاپ این مطلب

  لیزر مو در کرج
ارسال کننده: khonehman - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵، ۱۱:۲۵ ق.ظ - انجمن: بهداشت فردی و اجتماعی - بدون پاسخ

لیزر موهای زائد یک روش آرایشی رایج برای از بین بردن موهای ناخواسته از بدن است. بعد از تزریق برای کاهش چین و چروک پوست ، این دومین عمل زیبایی است که در ایالات متحده انجام می شود.
لیزر موهای زائد در کرج
لیزر موهای زائد شامل استفاده از پرتوهای بسیار متمرکز نور به سمت ناحیه ای از مو است که قرار است از بدن خارج شود. اشعه های لیزر با جذب شدن توسط رنگدانه موجود در فولیکول ها ، به طور انتخابی به فولیکول های مو در پوست نفوذ کرده و از بین می روند.
 
مناطقی از بدن که ممکن است با لیزر موهای زائد در کرج درمان شود عبارتند از:
 
    بازگشت
    سینه
    گردن
    شانه ها
    منطقه بیکینی
    صورت (به عنوان مثال لب بالا و چانه)
 
انواع لیزر و منابع نور
 
لیزرها و منابع نوری مختلفی وجود دارد که ممکن است در لیزر موهای زائد استفاده شود. نوع فناوری لیزر مورد استفاده به رنگ مو و نوع پوست فرد بستگی دارد.
 
انواع متداول لیزرهایی که ممکن است برای لیزر موهای زائد استفاده شوند عبارتند از:
 
    یاقوت: این قدیمی ترین نوع لیزر است و برای موهای ریز و سبک بهتر است.
    الكساندریت: این سریعترین نوع لیزر است و برای نواحی بزرگ بدن مفید است.
    دیود: این لیزر برای بیمارانی که انواع پوست تیره دارند بیشترین تأثیر را دارد.
    Neodymium YAG: این لیزر برای انواع پوست قابل استفاده است.
    منابع نوری شدید پالسی: اینها از نورگرایی استفاده می کنند (نه لیزر).
قبل و بعد از عمل
 
قبل از شروع روش لیزر موهای زائد در کرج متخصص پوست باید سابقه پزشکی بیمار را بررسی کند و برای اطمینان از سلامتی بیمار ، معاینه فیزیکی انجام دهد. بحث در مورد اینکه این روش شامل چه روشی است و بیمار می تواند در این زمان انتظار داشته باشد و همچنین پاسخ دادن به سالاتی که ممکن است داشته باشد بسیار مهم است.
 
در دو هفته قبل از عمل ، به بیماران باید توصیه شود از آفتاب گرفتن ، برنزه شدن ، اپیلاسیون ، لایه برداری مواد شیمیایی و تزریق کلاژن خودداری کنند. همچنین باید کمی قبل و بعد از درمان از مصرف عطرها و سایر مواد شیمیایی که باعث تحریک پوست می شوند خودداری شود. بعلاوه ، ممکن است لازم باشد بعضی از داروها قبل از عمل برای کاهش خطر خونریزی قطع شوند ، مانند آسپرین و سایر داروهای ضد التهاب.
 
در طی این روش ، ابزاری دستی که پرتوهای لیزر موهای زائد در کرج را تحویل می دهد ، به پوست ناحیه تحت درمان فشار داده می شود. بسته به نوع لیزر مورد استفاده ، ممکن است از ژل یا دستگاهی برای محافظت از پوست در برابر آسیب استفاده شود.
 
پس از انجام لیزر موهای زائد ، بیماران باید مقداری قرمزی و التهاب فولیکول های مو در ناحیه تحت درمان را مشاهده کنند. آنها همچنین ممکن است مقداری درد ، درد و ناراحتی را تجربه کنند. در بیشتر موارد ، این دارو را می توان با داروهای مسکن بدون نسخه ، مانند پاراستامول ، کنترل کرد. علاوه بر این ، ممکن است آلوئه ورا برای تسکین ناحیه تازه درمان شده پیشنهاد شود (زیرا ممکن است گزش داشته باشد).لیزر موهای زائد در کرج همچنین کرم ضد عفونی کننده ای که بعد از درمان به صورت موضعی روی ناحیه پوست قرار می گیرد نیز برای جلوگیری از عفونت در آن ناحیه تجویز می شود.
تایج
 
برای اکثر افراد ، یک سری روش های درمانی برای از بین بردن موهای ناحیه و کاهش رشد در آینده لازم است. اکثر درمان ها منجر به کاهش دائمی رشد مو می شود. برخی از افراد متوجه حذف کامل مو می شوند که ممکن است برای مدت زمان طولانی ادامه یابد. با این حال ، بیشتر افراد برای حفظ کاهش مطلوب رشد مو به برخی از درمان های نگهدارنده نیاز دارند.
 
اگرچه نمی توان پیش بینی کرد که هر فرد چگونه به لیزر موهای زائد در کرجپاسخ خواهد داد ، اما این روش بهترین نتیجه را برای افرادی که دارای موهای تیره روی پوست روشن هستند ، دارد. با این وجود با ورود فن آوری های جدید ، این روش برای افراد با انواع پوست و مو موثرتر می شود.

چاپ این مطلب

  مشاوره ازدواج و خانواده
ارسال کننده: khonehman - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵، ۱۱:۱۳ ق.ظ - انجمن: خانواده - بدون پاسخ

برخی از نقش های روانشناسان بالینی و درمانگران ازدواج و خانواده (LMFT) همپوشانی دارد. هر دو متخصص بهداشت روان هستند. هر دو مشتری را با طیف وسیعی از مشکلات ، از جمله بیماری روانی قابل تشخیص ارزیابی و درمان می کنند. روانشناسان بالینی به احتمال زیاد با افرادی که بیماری روانی شدید دارند کار می کنند ، اما برخی از درمانگران ازدواج و خانواده نیز این کار را انجام می دهند. وقتی فردی به بیماری جدی مبتلا می شود ، اغلب درگیر كردن تمام خانواده م moreثرتر است و این منطقه ای است كه LMFT ها آموزش های تخصصی دارند. با این حال ، شدت بیماری که آنها درمان می کنند به آموزش خود آنها و همچنین قوانین کشوری که مجوز دارند بستگی دارد.مشاوره ازدواج در کمترین زمان ممکن
 
در عمل ازدواج و خانواده درمانگر و روانپزشکان بالینی تفاوت هایی وجود دارد و شرایط مشتری ممکن است آنها را بر آن داشته باشد که یکی را بر دیگری ترجیح دهند. در صورت نیاز به مشاوره قبل از ازدواج یا کمک به سایر اقدامات انتقال خانواده ، مشتریان بیشتر به یک درمانگر ازدواج و خانواده مراجعه می کنند.
 
برخی خدمات نیز وجود دارد که ممکن است برای آنها به روانشناس نیاز داشته باشند. روانشناسان برنامه های آموزشی طولانی تری دارند که شامل آموزش بیشتر در ارزیابی روان سنجی است. دامنه عملکرد آنها معمولاً شامل تجربیات بیشتر است.
آموزش و پرورش
 
درمانگران ازدواج و خانواده باید حداقل فوق لیسانس داشته باشند. برنامه های کارشناسی ارشد طول خود را به 60 ساعت ترم دوره افزایش داده اند. انجام آنها حداقل دو سال به طول می انجامد. از هر پنج درمانگر ازدواج و خانواده یک نفر دارای مدرک دکترا است. این مجوز بالاتری نمی دهد ، اما ممکن است یک دارایی برای موقعیت های مختلف ، از جمله موقعیت های تحقیقاتی یا آموزش عالی باشد.
بیشتر دوره های درسی در یک برنامه ازدواج و خانواده درمانی در مطالعات خانواده ، رشد انسانی و اقدامات بالینی MFT خواهد بود. دانشجویان معمولاً حداقل یک دوره تحقیقاتی می گذرانند - بیشتر ایالت ها به سه ساعت ترم نیاز دارند. LMFT معمولاً در ارزیابی ارزیابی می کنند. این اغلب در شرایط دوره بالینی ایالت گنجانده شده است. به طور کلی یک سال تمرین نیمه وقت یا دوره کارآموزی وجود دارد. دانش آموزان می توانند انتظار داشته باشند كه حدود 15 ساعت در هفته را صرف تحقق این شرط كنند.
 
روانشناسان بالینی نیاز به مدرک دکترا دارند. آنها دو گزینه دارند: PsyD و PhD. یک روانشناس بالینی معمولاً حداقل چهار سال را صرف کسب مدرک می کند. دکترا مدرک سنتی تر است. تأکید بیشتری بر تحقیق دارد و انجام آن کمی بیشتر طول می کشد. درجه PsyD تمرین گرا است ، اما شامل آموزش بسیار بیشتری نسبت به یک برنامه LMFT در ارزیابی است.مشاوره ازدواج با بهترین قیمت در کمترین زمان ممکن
 
ممکن است گزینه ای برای تخصص در زمینه گسترده ای مانند روانشناسی کودک وجود داشته باشد. رشته های انتخابی امکان تخصص بیشتر را فراهم می کنند. یک روانشناس آینده باید انتظار داشته باشد که یک دوره کارآموزی تمام وقت و یک ساله انجام دهد. یک فرآیند تطبیق وجود دارد که معمولاً انتقال به یک شهر جدید را شامل می شود. فقط به همین دلیل ، برنامه های روانشناسی تعهد بیشتری نشان می دهند.
ساخت برش
 
هر دو برنامه MFT و روانشناسی بالینی قابل رقابت هستند. با این حال ، روانشناسی به طور معمول بیشتر است. برنامه ها ممکن است بخش کوچکی از متقاضیان را بپذیرند. شرایط علمی معمولاً بیشتر است. امتحانات پذیرش تحصیلات تکمیلی به طور معمول مورد نیاز است. برنامه های MFT در سطح کارشناسی ارشد ممکن است به آنها نیاز داشته باشند یا نداشته باشند.برای مشاوره ازدواج با کلینیک روانشناسی رویا در تماس باشید
تحصیلات تکمیلی
 
الزامات عمل تحت نظارت پس از فارغ التحصیلی توسط هر ایالت تعیین می شود. روانشناسان معمولاً یک سال تحت نظارت ، درمانگران ازدواج و خانواده برای دو سال تمرین می کنند. برخی از ایالت ها برای ازدواج و خانواده درمانی که دارای مدرک دکترا هستند یک سال شرط تعیین می کنند.
چشم انداز حقوق و شغل
 
سالهای اضافی که یک روانشناس آموزش می دهد به معنای قابل توجهی بالاتر از حقوق است. اداره آمار کار گزارش داد که روانشناسان بالینی ، مشاوره ای و مدارس از حقوق سالانه متوسط 72220 دلار برخوردار بودند. متوسط حقوق برای درمانگران خانواده و ازدواج در آن دوره 49270 دلار بود.
 
BLS رشد 22 درصدی را در حوزه روانشناسی در دهه 2010 تا 2020 پیش بینی کرده است. در همین حال پیش بینی شده است که زمینه ازدواج و خانواده درمانی 41٪ رشد داشته باشد.

چاپ این مطلب

  لیزر موهای زائد در کرج
ارسال کننده: khonehman - ۱۳۹۹/۰۸/۲۱، ۱۱:۲۳ ق.ظ - انجمن: بهداشت فردی و اجتماعی - بدون پاسخ

در لیزر موهای زائد از نور برای هدف قرار دادن رنگدانه موجود در موهای جداگانه استفاده می شود. نور به سمت شافت مو و به فولیکول مو منتقل می شود.
 
گرمای حاصل از نور لیزر ، فولیکول مو را از بین می برد و یک مو دیگر نمی تواند از آن رشد کند.
 
مو از یک چرخه رشد منحصر به فرد پیروی می کند که شامل دوره های استراحت ، ریزش و رشد است. موهایی که به تازگی برداشته شده و در مرحله استراحت هستند ، برای تکنسین یا لیزر قابل مشاهده نخواهند بود ، بنابراین ممکن است لازم باشد که شخص قبل از برداشتن آن صبر کند تا دوباره رشد کند.
 
برای اکثر افراد ، لیزر موها زائد در کرج در طول 2 تا 3 ماه به چندین روش درمانی نیاز دارد.
آیا لیزر موهای زائد دائمی است؟
 
از بین بردن مو از فولیکول مو از بین رفته دائمی است. با این حال ، افرادی که تحت موهای زائد قرار می گیرند می توانند انتظار داشته باشند که برخی از موهای ناحیه مورد نظر دوباره رشد کنند.
 
با گذشت زمان ، می توان دوباره ناحیه را درمان کرد تا تعداد موهایی که دوباره رشد می کنند کاهش یابد. در بعضی موارد ، حتی ممکن است از بین بردن تمام موها نیز امکان پذیر باشد.
 
رشد یا عدم رشد مجدد مو به عوامل بیشماری بستگی دارد ، از جمله نوع موی دوباره رشد کرده و مهارت شخصی که مو را از بین می برد.
 
اکثر افراد دریافتند که وقتی موها دوباره رشد می کنند ، سبک تر و کمتر از قبل قابل توجه است. زیرا لیزر ممکن است به فولیکول مو آسیب برساند حتی اگر نتواند آن را از بین ببرد. لیزر موهای زائد در کرج در کمترین زمان با بهترین کیفیت
اگر فولیکول مو آسیب ببیند اما از بین نرود ، در نهایت مو دوباره رشد می کند. از بین بردن تک فولیکول های مو دشوار است ، بنابراین بیشتر افراد شاهد رشد مجدد موها هستند.
 
وقتی مو دوباره رشد کرد ، امکان درمان مجدد آن وجود دارد ، بنابراین افرادی که می خواهند همه موها را بردارند ممکن است به چندین روش درمانی نیاز داشته باشند.
 
در بعضی موارد ، موها ممکن است خیلی سبک ، خیلی کوتاه و یا در برابر درمان مقاوم باشند. در این موارد ، ممکن است فرد انتخاب کند که از روش های دیگر موزدایی ، مانند کندن موهای ولگرد استفاده کند.
موهای زائد با لیزر چه مدت طول می کشد؟
 
لیزر موهای زائد هنگام از بین رفتن فولیکول مو دائمی است. وقتی فولیکول مو فقط آسیب ببیند ، سرانجام مو دوباره رشد می کند.
 
مدت زمانی که برای رشد مجدد مو لازم است به چرخه رشد منحصر به فرد مو بستگی دارد. بعضی از افراد موهایی دارند که سریعتر از سایرین رشد می کنند. موهایی که در یک مرحله استراحت هستند آهسته تر از موهایی که در فاز دیگری هستند رشد می کنند.
 
اکثر افراد می توانند ظرف چند ماه انتظار رشد مجدد مو را داشته باشند. پس از این اتفاق ، آنها می توانند درمان های حذف بیشتری را انتخاب کنند.
موهای زائد در افرادی که رنگ روشن دارند و دارای موهای تیره هستند ، بهترین عملکرد را دارد. این به این دلیل است که کنتراست رنگدانه ای لیزر را برای هدف قرار دادن مو ، رفتن به فولیکول و تخریب فولیکول آسان می کند.
 
افرادی که پوست تیره یا موهای روشن دارند ممکن است به درمان های بیشتری نسبت به دیگران نیاز داشته باشند و ممکن است متوجه شوند که موهای بیشتری رشد می کنند.
 لیزر موهای زائد در کرج را به ما بسپارید
برای از بین بردن دائمی مو ، تکنسین باید بداند که چگونه مو را هدف قرار دهد و نوع مناسب لیزر را انتخاب کند. تحقیقات منتشر شده در سال 2013 نشان داد که لیزرهایی که طول موج بیشتری تولید می کنند ، روی پوست تیره بهترین عملکرد را دارند.
عوارض جانبی و خطرات
 
در طول درمان ، برخی از افراد دچار سوزش ، گزگز یا ناراحتی می شوند. به همین دلیل ، بسیاری از تکنسین ها یک کرم بی حس کننده را در ناحیه ای که تحت درمان هستند استفاده می کنند. با این حال ، برخی از افراد ممکن است در واکنش به کرم بی حس کننده ، واکنش آلرژیک یا تحریک پوستی داشته باشند.
 
عوارض جانبی جزئی شایع است و ممکن است شامل موارد زیر باشد:
 
    تغییر در رنگ پوست ، به ویژه در افرادی که پوست تیره دارند ، که معمولاً موقتی هستند
    قرمزی پوست
    تاول زدن یا پوسته شدن پوست
 
گاهی اوقات ، تحریک مربوط به از بین بردن مو باعث ایجاد زخم می شود. پوست آسیب دیده نیز می تواند آلوده شود. اگرچه نادر است ، اما عفونت های پوستی می توانند گسترش یافته و زندگی را تهدید کنند.
 
ارائه یک شرح حال پزشکی دقیق و بحث در مورد خطرات و مزایا می تواند به ارائه دهنده کمک کند تا درمان صحیح را تعیین کرده و خطر عوارض جانبی جدی را کاهش دهد. با لیزر موهای زائد در کرج میتوانید برای همیشه نظافت فردی خود را حفظ نمایید
 
به دنبال حذف موهای زائد ، فرد باید از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کند. آفتاب می تواند پوست را تحریک کند ، که خطر تاول و زخم را افزایش می دهد.
 
افرادی که درد شدید ، تب ، پوسته پوسته شدن ، تاول یا سایر علائم آسیب پوستی یا عفونت را تجربه می کنند باید به دنبال مراقبت های پزشکی باشند.

چاپ این مطلب

  خرید و اجاره خانه با قیمت مناسب برای تشکیل زندگی
ارسال کننده: khonehman - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲، ۰۸:۲۹ ق.ظ - انجمن: خانواده - پاسخ (1)

7 قدم برای خرید آپارتمان در جهانشهر کرج
 
ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا از طریق پیچ و خم اطلاعات موجود در آنجا راه خود را پیدا کنید ، تا از همه چیز از شکار آپارتمان گرفته تا وام های آپارتمان ، برنامه ریزی بودجه ، ارائه پیشنهاد و سازماندهی حرکت خود کمترین هزینه را به شما ارائه دهیم.
 
بنابراین شما در نظر دارید صاحب آپارتمان شوید؟ تبریک می گویم! در RAMS ، ما می خواهیم مطمئن شویم که از کل مراحل زحمت برداشته ایم - زیرا مالکیت آپارتمان شما در ابتدا یک تمرین دلهره آور به نظر می رسد. قبل از هر چیز چه باید بکنید؟ چگونه می توانید در طول فرآیند صرفه جویی کنید؟ در اینجا 7 مرحله اصلی برای خرید آپارتمان در جهانشهر کرج آورده شده است
برای خرید آپارتمان در جهانشهر کرج و دست یابی به بهترین فایل های منطقه میتوانید با مسکن ایوان مدائن در تماس باشید
1. تصمیم به خرید بگیرید
 
در خرید ، مزایایی وجود دارد ، همانطور که در مورد اجاره ملک نیز وجود دارد. هنگامی که تصمیم به خرید گرفتید ، به وضعیت فعلی خود نگاه خوبی بیندازید ، بودجه خود را تنظیم کرده و از راهنمایی و راهنمایی قانونی استفاده کنید.
2. وام مناسب خود را پیدا کنید
 
با یک متخصص وام مسکن صحبت کنید (برای پرسش از وام دهنده از صفحه تقلب ما استفاده کنید) و بدانید گزینه های وام شما چیست.
3. برای هزینه واقعی خرید آماده شوید
 
خرید ملک در برچسب قیمت متوقف نمی شود: هزینه های اضافی مانند ارزیابی و هزینه های حقوقی در آن وجود دارد. بودجه خود را برنامه ریزی کنید!
4. آپارتمان جدید خود را جستجو کنید ما میتوانیم به بهترین شکل ممکن شما را در خرید آپارتمان در جهانشهر کرج همراهی کنیم
 
آیا شما در نظر دارید یک آپارتمان ، یک آپارتمان یا یک ملک سرمایه گذاری کنید؟ انتخاب شما هرچه باشد ، فاکتورهای زیادی می توانند بر ارزش ملک تأثیر بگذارند مانند پتانسیل رشد طولانی مدت یا دسترسی به امکانات رفاهی.
5. پیشنهاد دهید
 
آماده باشید! نگاهی به نکات ما در مورد امور مالی ، بازرسی و پیشنهادات بیندازید زیرا قبل از ارائه پیشنهادات باید این جنبه ها را مرتب کنید.
6. روند خرید را دنبال کنید خرید ویلا در کوهسار کرج با قیمت پایین
 
بعد از اینکه پیشنهاد شما پذیرفته شد و قبل از اینکه کلیدها را بگیرید ، چند مورد مهم مانند حق تمبر و بیمه باید تسویه شود.
7. داخل شوید!
 
تبریک می گویم - مکان اکنون متعلق به شماست! اکنون وقت آن است که به ملک جدید خود بروید و از قبل با برنامه های مالی خود برنامه ریزی کنید تا بتوانید زودتر به پرداخت وام خود بپردازید
خرید آپارتمان در جهانشهر کرج

چاپ این مطلب

  بهداشت فردی با لیزر مو زائد
ارسال کننده: khonehman - ۱۳۹۹/۰۷/۲۰، ۰۷:۴۳ ق.ظ - انجمن: بهداشت فردی و اجتماعی - بدون پاسخ

یزر موهای زائد چیست؟ 
در Caci ما از لیزر دیود برای از بین بردن موهای طولانی مدت استفاده می کنیم. یک پرتو نور از ناحیه مورد نظر عبور می کند ، جایی که توسط رنگدانه موجود در ساقه مو و فولیکول جذب می شود. این باعث تولید گرما می شود ، که باعث شل شدن موها می شود و همچنین سلول های درگیر در رشد مو را از کار می اندازد تا از تشکیل موهای آینده جلوگیری کند. برای لیزر مو زائد در کرج با متا در ارتباط باشید
به چند روش درمانی نیاز دارم؟ 
برای دستیابی به بهترین نتیجه ، ما 8 روش درمانی را پیشنهاد می دهیم که هر درمان با فاصله 5-6 هفته انجام شود.
شما باید شروع به دیدن نتایج پس از درمان دوم یا سوم خود کنید - اما توجه به این نکته مهم است که نحوه طراحی بدن انسان به معنای غیرممکن است که 100٪ از موهای زائد را از بین ببرید. لیزر مو زائد در کرج با قیمت بسیار ارزان در کرج انجام میشود
در بعضی موارد ، ما می توانیم تا 98٪ موها را از بین ببریم ، و یک فرد متوسط می تواند انتظار برداشتن حداقل 80٪ را داشته باشد. با این حال ، این به سن ، نوع مو ، سطح هورمون ، هر شرایط پزشکی موجود و سایر عوامل بستگی دارد.  
درد داره؟
بیشتر افراد این درمان را بیش از دردناک ناراحت کننده توصیف می کنند. لیزر دیود دارای نوک خنک کننده است و باعث راحتی درمان می شود. سطح ناراحتی در افراد متفاوت است و به ناحیه تحت درمان نیز بستگی دارد - اما در Caci ما به انجام سریع و ایمن درمان ها افتخار می کنیم ، بنابراین هیچ وقت تمام نمی شود! 
برای چه کسانی مناسب است؟
لیزر با هدف قرار دادن رنگ در ساقه مو و فولیکول کار می کند - بنابراین ما بهترین نتیجه را با موهای تیره تر می بینیم. به همین دلیل ، از بین بردن موهای بلوند ، قرمز و خاکستری دشوارتر است.  
برخی از بیماریها و داروهای زمینه ای ممکن است شما را از درمان خارج کنند ، زیرا پیش بینی نتایج را دشوارتر می کنند. ما توصیه می کنیم برای مشورت در جایی شرکت کنیم که بتوانیم مناسب بودن شما را ارزیابی کنیم.برای انجام لیزر مو زائد در کرج با تخفیفات ویژه در خدمت شما عزیزان هستیم
قبل از درمان چه باید کرد:

  • اگر تحت درمان های VPL هستید: 1-2 روز قبل از درمان اصلاح کنید - 2 میلی متر موی قابل مشاهده برای درمان کافی است. 
  • اگر از روش های درمانی دیود استفاده می کنید: قبل از درمان ناحیه را اصلاح کنید. 
  • در بین درمان ها همه روش های درمانی: شما می توانید ناحیه را اصلاح کنید ، اما از برنامه دیگری برای از بین بردن مو استفاده نکنید. به یاد داشته باشید که قبل از درمان خود را در معرض آفتاب قرار ندهید و از برنزه کردن محصولات خودداری کنید زیرا ممکن است به این معنی باشد که شما نیاز به برنامه ریزی مجدد درمان خود دارید.
بعد از درمان من چه اتفاقی می افتد؟
پس از درمان ، زمان توقفی وجود ندارد ، اگرچه ممکن است پوست شما در ناحیه تحت درمان ، صورتی یا حتی قرمز باشد. این کاملا طبیعی است. قرمزی ممکن است از چند دقیقه تا 24 ساعت طول بکشد و ممکن است کمی شبیه آفتاب سوختگی خفیف یا سوختگی باد باشد. در صورت نیاز می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید. روزانه از کرم ضد آفتاب SPF30 استفاده کنید. برای جلوگیری از گرما یا تعریق زیاد ، حداقل 24/48 ساعت روز را از ورزش ، استخر ، اسپا مرخصی بگیرید.
لیزر مو زائد در کرج توسط کلینیک زیبایی رویا با بهترین قیمت انجام میشود
در طی درمان لیزر موهای زائد چه اتفاقی می افتد؟
در حین درمان ، شما و ارائه دهنده خدمات درمانی خود برای اطمینان از ایمنی کامل از عینک مخصوص استفاده خواهید کرد. ارائه دهنده درمان شما همچنین برای اطمینان از انتقال هیچ چیز از طریق هوا هنگام انجام درمان ، از ماسک صورت استفاده خواهد کرد. قبل از شروع درمان از شما خواسته می شود که دراز بکشید و راحت باشید. لیزر دیود سریعتر از سایر روش های درمانی است بنابراین می توانید در فضای استراحت ناهار داخل و خارج شوید. 

کلینیک زیبایی رویا انجام مراحل لیزر مو زائد در کرج به نحو احسنت به انجام میرساند

چاپ این مطلب

  نظافت منزل
ارسال کننده: aliazadi5 - ۱۳۹۹/۰۱/۱۷، ۰۷:۴۸ ق.ظ - انجمن: بهداشت فردی و اجتماعی - بدون پاسخ

سلام خواهران و برادران عزیزم
حتما این سایت ها و اپلیکیشن های نظافت منزل رو دیدید ، البته خدمات دیگه هم انجام میدن همشون
من میخواستم برای نظافت منزل از سایت پین ورک نظافتچی بگیرم
اما گفتم اول سوالی بکنم
به نظر شما از دید اسلامی مشکلی نداره که من یک مرد یا زن غریبه رو وارد خونم بکنم و تمیز کاری های من رو انجام بده؟
ممنون میشم اگر دوستان تجربه ی استفاده از پین ورک یا هر کدوم از این سایت رو اگر دارند در اختیار من هم بگذارند

چاپ این مطلب

  آیا دوره های شما رو آموزش پرورش قبول داره؟
ارسال کننده: 11890665 - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰، ۰۶:۵۳ ق.ظ - انجمن: پشنهادات و انتقادات - پاسخ (1)

با سلام
میخواستم بدونم از کجا میشه مطمئن شد که اداره آموزش پرورش دوره های ضمن خدمت شما رو قبول داره یا نه؟ چون من ۳ دوره ضمن خدمت شما رو شرکت کردم و قبول شدم ولی آموزش پرورش قبول نمیکنه. بخش نامه ای برای سال ۹۸ اگه در این مورد دارید بفرستید.

چاپ این مطلب

  زندگی بهتر با مشاوره ازدواج
ارسال کننده: parisa1140 - ۱۳۹۸/۱۱/۰۶، ۱۰:۳۱ ق.ظ - انجمن: خانواده - پاسخ (2)

مشاوره ازدواج از جمله مشاوره های مهمی است که هر فرد باید در دوره ای که قصد ازدواج دارد به آن مراجعه نماید مشاوره ازدواج نباید نادیده گرفته شود زیرا که ازدواج از جمله مهم ترین و بهترین راه کار ها و راه هایی است که زوجین جوان میتوانند با یک مشاوره بسیاری از اطلاعات را کسب کنند زندگی مشترک تفاوت زیادی با زندگی فردی دارد و زندگی مشترم برای تداوم و حفظ باید اصولی در آن رعایت شد از نظر پیامبران و امامان نیز ازدواج بسیار مهم است و از سنت پیامبر است و باید حتما هر فردی در زندگی خود ازدواج کند تا موفقیت کسب نمایدو ارزش یک ازدواج و حفظ خانواده بسیار بالاست و ازدواج را میتوانید با یک مشاوره پیش ببرید مشاوره ازدواج با شما همراهی لازم را دارد تا شما بتوانید موفق باشید .
مشاوره ازدواج راه های درستی را به شما پیشنهاد میدهد تا شما بتوانید در مسیر موفقیت های خود گام بردارید و به رشد و بالندگی برسید.
ازدواج نیمی از ایمان یک انسان است و انسان با ازدواج به آرامش فکری میرسد و زندگی خود را درک میکنند و روحش پرورش داده میشود از طرفی اگر از ازدواج و پس از ازدواج زندگی خود را با مشکلات و ندانستن راه های مقابله با مشکلات خراب کنید بیشتر دچار آشوب و ناراحتی ذهنی میشوید و حتی ارامش خود را از میدهید.
هر انسان و فرزندی امروز در خانواده ها بزرگ میشود و اگر پدر و مادر و خانواده بتوانند خودشان ارامش روحی داشته باشند قطعا فرزندان موفقی را پرورش میدهند در حالی که در خانواده هایی که دچار مشکل و اختلاف هستند فرزندان آنان نیز با مشکل روبه رو میشوند.
برای مشاوره چه پیش از ازدواج و چه پس از زادواج اصلا نگران نباشید و حتما به مشاوره ازدواج بروید تا با خودآگاهی و پرورش ذهن و اعتقادات خود بتوانید موفقیت های گسترده ای را کسب نمایید.
مشاوره ازدواج بسیار با ارزش است و میتواند شما را در راستی موفقیت های بیشتر راهنمایی کند.
برای مشاوره ازدواج با ما همراه باشید.

چاپ این مطلب

  مشاوره خانواده برای بهبود شرایط
ارسال کننده: parisa1140 - ۱۳۹۸/۱۱/۰۲، ۱۲:۳۴ ب.ظ - انجمن: خانواده - پاسخ (1)

مشاوره خانواده
مشاوره خانواده از جمله مهم ترین مشاوره هایی است که در هر مورد و مسئله ای در خصوص تربیت و راهکار های رفع اختلافات در خانواده میتوانید از ان استفاده کنید و از یک مشاوره خانواده کمک بگیرید.
مشاوره خانواده به شما در هر زمینه ای یاری میرساند و قابل ذکر است که مشاوره خانواده در کلینیک روانشناسی رویا تحت نظر روانشناسان و مشاوران تجربه با هزینه های مناسبی است و شما میتوانید بدون دغدقه خاطر و اطمینان خاطر از برطرف شدن مشکلات خود از مشاوره خانواده کمک بگیرید.
مشاوره خانواده ارزش بالایی دارد و به شما در هر حوزه ی درمانی مانند استرس ، اظطراب ، دلواپسی ، دلشوره و ... فرزند پروری و مشاوره در جهت زوج درمانی ، درمان طلاق عاطفی ، درمان احساس نا امیدی ، درمان و کنترل خشم و عصابنیت و هر دلیل و مسئله ای که میان زوج ها فاصله انداخته و باعث دلخوری و ناراحتی شده است مانند اختلافات خانواده ها ، دست بزن همسر ، بددهنی همسر ، توجه نداشتن به هر گونه خواسته ای را میتوانید با مشاوره خانواده به نحو احسنت به انجام برسانید.
مشاوره خانواده در هر زمینه و حوزه ای میتواند به خانواده ها خدمت رسانی نماید و به شما این امکان را بدهد تا موفقیت های بیشتری را کسب نمایید و به رشد فکری و کمالات دست یابید گاهی وقت ها یک خانواده به دلیل مسائل کوچک و ناچیز سالها رنج میبرند و در عذاب هستند و نمیتوانند مشکل خود را حل کنند این خانواده ها باید فورا به یک مشاوره خانواده مراجعه کنند تا بتوانند مسائل و مشکلات خود را حل نمایند
مشاوره خانواده را ناچیز ندانید زیرا که یک خانواده و اعضای ان و آرامش خانواده و به دنبال آن موفقیت هر یک از اعضای خانواده از ارزش بالایی برخوردار است.
هزینه مشاوره خانواده در کلینیک روانشناسی رویا بسیار مناسب است و راهکار هایی که برای حل مشکل از مشاوران و روانشناسان ما دریافت میکنید این امکان را به شما عزیزان خواهد داد تا به نحو احسنت مشکل خود را در کمترین زمان ممکن حل نمایید همچنین برای مشاوره طلاق نیز میتوانید به کلینیک روانشناسی رویا مراجعه نمایید.

چاپ این مطلب